TÜRKİYE'NİN POPÜLER YILBAŞI NOKTALARINI KEŞFEDİN
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

SAPANCA YILBAŞI

Sakarya’nın bir ilçesi olmak ile birlikte, İstanbul’a olan yakınlığı ve şehirden apayrı bir havası olan Sapanca son zamanlarda kişilerin gezip görme konusunda seyahat ettikleri yerler arasında yer almaktadır. Kendine özgü havası, doğal görüntüsü ve sessizliği ile özellikle hafta sonları pek çok müşterisini bünyesinde barındırmaktadır.

Bütün yılın yorgunluğunu bir kenara bırakmak ve zamanları iyi geçirmek isteyenler için özellikle yılbaşında da fazlası ile yoğun olmaktadır. Kişiler isteklerine göre isterler ise Sapanca Gölü’nde zaman geçirebilir, yeşillikler arasında yürüyüş yapabilir isterler ise Kartepe Kayak Merkezi’nde karlar içerisinde yeni yıla girebilirler. Sapanca Gölü’nün etrafında yer alan oteller de Sapanca yılbaşı programları şimdiden hazırlanmakta ve müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır. Genel olarak hazırlanan özel odalar ve aktiviteler ile kalan müşterileri rahat ettirilmektedir. Ünlü sanatçıların da zaman zaman katıldığı yeni yıla daha sakin bir ortam da girmek isteyenler için Sapanca Gölü tam aranan yer olmaktadır. Biraz daha hareketli ve kalabalık ortamlar için ise Kartepe Kayak Merkezi eşsiz bir seçenek olmaktadır. Pek çok ilden ve ilçeden düzenlenen Sapanca yılbaşı turları ile gerek kişilerin özel araçları gerek ise turların araçlarında rehberler eşliğinde kayak merkezine ulaşmaktadır. Hazırlanan programlara göre iki çeşit eğlence organizasyonu olmaktadır. Ya otellerin balo salonlarında hazırlanan yemek ve sonrasında otele ait gece kulübünde eğlence ya da hazırlanan yemekten sonra karlar üstünde eğlenceler sunulmaktadır. Böylelikle şehrin kalabalığından uzak, gürültüsünden uzak daha sakin ama daha sıcak bir yılbaşı gecesi geçirmek mümkün olmaktadır.

Sakarya, İstanbul, Eskişehir, Bolu gibi illere yakın olmak ile birlikte bu illerden çok fazla müşterisine ev sahipliği yapan Sapanca son zamanlarda fazlası ile tercih edilmekte ve benzersiz gecelere imza atmaktadır.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız